Blog budowlany     Blog - rocznica

Wpisany przez Kuba Be - Środa, 18 Listopad 2009 01:20   

Właśnie mija rok odkąd zaczęliśmy prowadzić naszego bloga. Przez cały ten czas, ukazało się 40 wpisów, a  na serwerze umieściliśmy niezliczoną ilość zdjęć. Z 19 tysięcy wejść na stronę, około 4,5 tysiąca stanowiły wejścia na naszego bloga. Odwiedzali nas przybysze z krajów ościennych, ale także i z innych takich jak Japonia, Kanada, Australia czy Nowa Zelandia. Praktycznie rzecz biorąc łatwiej byłoby wymienić kraje z których nas nie odwiedzano.
 
Udało nam się zaangażować do pisania szeroką rzeszę ludzi. Przyjaciele okazali się tak chętni do pomocy, że zaraz po rozpoczęciu pisania bloga – mogliśmy uruchomić wersję angielską, niemiecką, a nawet i rosyjską.
 
Blog dał nam niewiarygodną możliwość obserwowania, jak krok po kroku, powstają kolejne partie budynku. Za jakiś czas, gdy już będziemy siedzieli w nowym ośrodku – będziemy mogli zoorganizować wieczór poświęcony historii budowy, gdzie oglądając archiwalne  zdjęcia, wypijemy za nasz sukces, kieliszek dobrego wina, w jak najbardziej doborowym towarzystwie.
 
Zanim to jednak nastanie – przypomnijmy sobie jak nasz budynek rósł w oczach.