Blog budowlany     Zdjęcie rodzinne

Wpisany przez Kuba Be - Wtorek, 28 Kwiecień 2009 00:00   Dzisiejsze wykopy, nie sa takie jak te, które znamy z dawnych czasów, a i buddystów zdaje się być coraz więcej. :)Zanim sprzęt budowlany wjedzie z powrotem na nasze ciche podwórko postanowiliśmy wykorzystać wykop do zrobienia zdjęcia grupowego. W związku z tym, iż jest nas już tak dużo, niestety nie udało się nam znaleźć terminu, który byłby dogodny dla wszystkich. Nasi mistrzowie Photoshopa, zapewnili nas jednak, iż nie jest to problem - tak więc w niedługim czasie - również i nieobecni pojawią się na zdjęciu.

Zdjęcie pokazuje nam dokładnie to o czym i tak już bardzo dobrze wiemy...

Z każdym rokiem, z każdym kolejnym wykładem i każdą wspólną kolacją czy urodzinami kogoś z przyjaciół - widzimy jak bardzo potrzebujemy nowego miejsca.

Pojawia się drugie pokolenie buddystów, czasy medytowania po domach mamy już za sobą, o ośrodki nie są miejscami, do których przychodzisz na medytacje i wychodzisz zaraz póżniej. Śmiało możemy powiedzieć, iż nasz ośrodek tętni życiem o każdej porze.W tym momencie rozpoczęliśmy negocjacje z firmami wykonawczymi i jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem w ciągu 1-2 miesięcy powinniśmy rozpocząć budowę.